Výkup a Prodej

  1. VÝKUP
  2. PRODEJ - SPLÁTKOVÝ PRODEJ
  3. ZÁRUKA
  4. JAKÉ ZBOŽÍ VYKUPUJEME A PRODÁVÁME

1. VYKUPUJEME veškeré zboží, které je uvedeno níže v odstavci 4. Peníze dostanete ihned na ruku po podepsání výkupní smlouvy (nečekáte až se zboží prodá). Částku, kterou za své zboží můžete očekávat se pohybuje do 50% z nynější nejnížší ceny na trhu nového zboží, dále záleží na stáří, stavu a pod.

V případě výkupu zlata obejděte nejdřív konkurenční firmy, aby jste se přesvědčili, že nabízíme nejvyšší cenu za tento drahý kov.

2. PRODÁVÁME veškeré zboží, které je uvedeno níže v odstavci 4. a to i NA SPLÁTKY bez navýšení ceny! Při sepsání splátkové smlouvy se hradí minimálně 25% z ceny zboží s tím, že doplacení zbývající částky je do 3 měsíců. U zboží, která převyšuje 10.000Kč je doplacení možné až do 6 měsíců.

3. ZÁRUKA: na prodané zboží (elektroniku) poskytujeme tuto nadstandartní službu - vrácení kupní ceny nebo výměny zboží, pokud do jednoho týdne zjistíte závadu na zakoupeném zboží. Můžete si tedy v klidu domova zakoupené zboží vyzkoušet a nestresovat se v prodejně, jestli jste si vše na výrobku přezkoušeli. Dále záruka běží dle zákona, samozřejmě na veškeré zboží.

4. VYKUPUJEME A PRODÁVÁME: Zlaté šperky nošené i nové, zánovní i novou elektroniku ( LCD LED TV, mobilní telefony, notebooky, tablety, fotoaparáty, videokamery, herní konzole: PlayStation-PSP-XBOX-Nintendo, hry k herním konzolím, DVD přehrávače, DVD a HDD rekordéry, set-top-boxy ... ) dále také hudební nástroje (klávesy, akustické a elektrické kytary, komba), jízdní kola s doklady o pořízení. Po dohodě vykoupíme i jiné zboží.