Půjčky

Poskytujeme krátkodobé půjčky ručené zástavou.

  1. ČÍM PŮJČKU RUČIT
  2. ÚROK Z PŮJČKY
  3. NIŽŠÍ ÚROKOVÁ SAZBA
  4. NAVYŠOVÁNÍ A SNIŽOVÁNÍ PŮJČKY
  5. PŮJČKA PO SPLATNOSTI
  6. PŘÍKLAD
  7. PROČ SI PŮJČIT U NÁS

1. Velmi výhodné podmínky při ručení zlatem (šperky, zlomky, mince a také zubní  a investiční zlato). Nyní půjčujeme kolem 500Kč za gram na ryzost 14 karátů (585/1000). Nejnižší i maximální cena za gram se může pohybovat nahoru i dolů v závislosti na cenách na světových trzích tohoto drahého kovu.

Ručit můžete, také stříbrem, zánovní elektronikou ( LCD LED TV, mobilní telefony-pouze s doklady o pořízení, notebooky, tablety, fotoaparáty, videokamery, herní konzole: PlayStation-PSP-XBOX-Nintendo, hry k herním konzolím, DVD přehrávače, DVD a HDD rekordéry, set-top-boxy ... ) dále také hudebními nástroji (klávesy, akustické a elektrické kytary, komba), jízdními koly (pouze s doklady o pořízení - záruční list nebo účet) a jiným zbožím po předchozí dohodě.

2. Úrok z půjčky se účtuje za každý započatý týden, a to ve výši 4% až 4,5% . Smlouva se uzavírá vždy na 4 týdny s možností jejího prodloužení po zaplacení daného úroků o další 4 týdny. Prodlužovat smlouvu můžete neomezeně krát. Po osobní nebo telefonické dohodě lze se splacením nebo prodloužením půjčky posečkat o 1 týden bez úhrady úroku. Velká výhoda je u nás i to, že půjčku lze splatit i dřív a úrok se spočítá jen za dobu, po kterou půjčka trvala.

3. Nižší úrokovou sazbu 4% za každý započatý týden sjednáváme se zákazníky, kteří jsou již tzv. stálí (chodí pravidelně a půjčky řádně splácejí), dále s každým zákazníkem při půjčce 10.000Kč a vyšší. Úroková sazba při půjčce od 20.000Kč je smluvní.

4. a) Velkou předností našich půjček je to, že je nemusíte vyplácet najednou, ale můžete si půjčenou částku postupně snižovat. Vždy při snížení půjčky se hradí daný úrok za dobu, po kterou půjčka trvala. Od snížení půjčky se počítá úrok ze zbývající půjčené částky.

    b) Pokud nebyla poskytnuta maximální částka na dané ručené zboží, můžete si půjčku navýšit. Vždy při připůjčení se hradí daný úrok za dobu, po kterou půjčka trval. Od navýšení půjčky se počítá úrok z navýšené částky.

5. V případě, že doba, po kterou byla půjčka sjednaná již uplynula, bude zboží, kterým se půjčka ručila dáno do prodeje a následným prodejem se půjčka uhradí. Pozor i po vypršení splatnosti smlouvy a pokud se zboží ještě neprodalo nemusíte o své zboží přijít, můžete si ho stále vyznednou stačí uhradit půjčenou částku s úroky nebo si částku smluvně dohodnout. TOTO JE OBROVSKÁ VÝHODA NAŠÍ SPOLEČNISTI ! U konkurenčních firem v den vypršení smlouvy nebo maximálně tři dny po ní o své zboží definitivně příjdete a už se snimi nedomluvíte!

6. Příklad: Dejme tomu, že si příjdete v úterý půjčit nejběžnější částku 1200Kč. Půjčku příjdete splatit příští týden v úterý, úrok tedy při sazbě 4,5% bude činit 54Kč, celkem tedy zaplatíte 1.254Kč. Pokud dosáhnete na nižší úrokovou sazbu bude částka ještě nižší.

   Příklad snižování půjčky: Dejme tomu, že si půjčíte 600Kč a snížit si půjčku příjdete do týdne. Zaplatíte tedy úrok za dobu, po kterou půjčka trvala v tomto případě by to bylo 27Kč při sazbě 4,5% plus částku o kterou chcete půjčku snížit, třeba 400Kč. Od tohoto dne se počítá úrok se zbývající půjčené čásky, která činí 200Kč. Zbytek půjčky příjdete splatit dejme tomu za 14 dní, doplatek bude činit úrok za dobu po kterou půjčka trvala což je 16Kč a půjčenou částku 200Kč, celkem tedy doplatíte částku 216Kč a půjčka je již spacená.

7. Proč si půjčit právě u nás: Hlavní předností naší firmy je tradice, poctivost, slušnost, která bohužel ještě není v naší společnosti samozřejmostí a mimo to hlavně nízké úroky z půjčky s možností jejích splácení nebo navyšování a vyplacení , kdykoli v průběhu sjednané doby nebo i po splatnosti.